|
Detay Bilgi |
|||
| Model | S31 |
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu/Mekanik Anahtar |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Gümüş/Gümüş Siyah/Altın |
| Sistem Seçimi | TTLock APP/Tuya APP |
| Ürün malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma Voltajı | 6V (4*AAA piller) |
| Pil ömrü | Normal kullanım 1 yıl |
| Parmak izi okuyucu | FPC parmak izi okuyucu |
| Kart Türü | MF1 Kartı (13.56MHz) |
| Kilit Boyutu | 280mm * 38mm |
| Kapı kalınlığı | 30-80 mm'ye uyar. |
| Kapılar için uygundur | Ahşap Kapı/Güvenlik Kapısı/Kompozit Kapı/UPVC Kapı |
| Mortises için uygundur | 2885/3085/3585/4585/5085/6085 ve daha fazlası |
| Uygulama | Konut, Airbnb ve Daire Projeleri |