| Place of Origin: | Guangdong, China |
| Marka adı: | Liliwise |
| Model Number: | S31 |
| Minimum Order Quantity: | 30 |
| Fiyat: | CN¥373.19-518.32 |
|
Detay Bilgi |
|||
Modern erişim kontrolü için uygulama bağlantısı ile gelişmiş anahtarsız elektrikli kontrol su geçirmez güvenlik alüminyum kapı kilidi.
| Model | S31 |
|---|---|
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu/Mekanik Anahtar |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Gümüş/Gümüş Siyah/Altın |
| Sistem Seçimi | TTLock APP/Tuya APP |
| Ürün malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma Voltajı | 6V (4×AAA piller) |
| Pil ömrü | Normal kullanım 1 yıl |
| Parmak izi okuyucu | FPC parmak izi okuyucu |
| Kart Türü | MF1 Kartı (13.56MHz) |
| Kilit Boyutu | 280 mm × 38 mm |
| Kapı kalınlığı | 30-80 mm kapı için uygundur |
| Kapılar için uygundur | Ahşap Kapı/Güvenlik Kapısı/Kompozit Kapı/UPVC Kapı |
| Mortises için uygundur | 2885/3085/3585/4585/5085/6085 ve daha fazlası |
| Uygulama | Konut, Airbnb ve Daire Projeleri |
OEM:Logo, ambalaj, kılavuz, aksesuarlar, videolar ve görüntüler de dahil olmak üzere düşük MOQ ürün özelleştirmesini destekliyoruz. Akıllı kilit işinizi hızla başlatmanıza yardımcı olmak için.
ODM:10 yıldan fazla uzmanlığa sahip deneyimli Ar-Ge ekibimiz, yerel pazar standartlarınıza göre uyarlanmış akıllı kapı kilitleri geliştirebilir ve üretebilir.Dünyanın en iyi 3 akıllı kilit markasından ikisi için ürünler geliştirdik..
Liliwise, ISO, ISO9001, CE, RoHS, FCC, SGS, Su geçirmez ve Yangın Sertifikaları ile nitelikli olup, en yüksek düzeyde profesyonel OEM ve ODM hizmetleri sunmaktadır.
LILIWISETüm senaryolar için üst düzey akıllı kilitlerin önde gelen profesyonel üreticisidir ve dünya çapında ODM / OEM hizmetleri sunmaktadır.Dünyanın en büyük üç akıllı kilit markasının stratejik ortağıyız..
Ürünlerimiz CE, FCC, ISO, RoHS, ANSI ve UL gibi endüstri standartları ile sertifikalandırılmıştır.20'den fazla son teknolojili akıllı kilit ürünü piyasaya sürdük ve müşterilerin olumlu geri bildirimlerini aldık..
Lightsource Limited, esas olarak akıllı kilitler üreten bir fabrikadır.
Müşterilerimizle 10 yıldan fazla geliştirme deneyime sahibiz.güçlü QC ve Ar-Ge departmanları, tüm ürünler için sıkı kalite kontrol standartlarını koruruz.
Aylık üretim kapasitesi yaklaşık 12.000 adet olan 8 üretim hattımız var.
Minimum sipariş miktarımız 1 adet. Farklı müşteri ihtiyaçlarına büyük destek sunuyoruz.
Evet, pazarlarınız için en iyi çözümleri sağlamak için kapsamlı OEM / ODM hizmetleri sunuyoruz.
Örnek siparişleri 3 gün içinde gönderilir. Toplu siparişler genellikle 1-2 hafta içinde gönderilir.