|
Detay Bilgi |
|||
| Model | S3 |
|---|---|
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu/Mekanik Anahtar |
| Renk | Tamamen Siyah ve Özel |
| Sistem Seçimi | TTLock APP/Tuya APP |
| Ürün malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma Voltajı | 6V (4x AAA piller) |
| Kapı kalınlığı | 35-65 mm |
| Kilit Boyutu | 280mm x 30mm x 20mm |
| Kapılar için uygundur | Ahşap Kapı/Güvenlik Kapısı/Kompozit Kapı |
| Mortises için uygundur | 3592/4592/2885/6072/6085 ve daha fazla |
| Uygulama | Konut, Airbnb ve Daire Projeleri |