|
Detay Bilgi |
|||


| Model | S35 |
|---|---|
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu/Mekanik Anahtar |
| Renk | Siyah/Gümüş |
| Sistem Seçimi | TTLock APP/Tuya APP |
| Ürün malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma Voltajı | 6V (4*AA piller) |
| Çalışma sıcaklığı | -25°~60° |
| Kilit Boyutu | 310mm*38mm*22mm |
| Kapı kalınlığı | 35-65mm için uygun |
| Kapılar için uygundur | Ahşap Kapı/Güvenlik Kapısı/Kompozit Kapı |
| Uygulama | Konut, Airbnb ve Daire Projesi |










OEM:Düşük MOQ ürün özelleştirmesini destekliyoruz, şunları içeren: ürün logosu özelleştirmesi, ambalaj özelleştirmesi, manuel özelleştirme, aksesuar özelleştirme,Ürün videoları ve resimleri özelleştirme ve benzeriÜlkenizde akıllı kilit işinizi hızla başlatmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
ODM:Özelleştirmelerinizi desteklemek için 10 yıldan fazla deneyime sahip bir Ar-Ge ekibimiz var. Yerel pazarınıza ve standardınıza uygun akıllı kapı kilitleri geliştirebilir ve üretebiliriz.Dünyanın en iyi 3 akıllı kilit markasından ikisi için başarılı bir şekilde akıllı kilitler geliştirdik ve ürettik..






Liliwise: En Büyük 3 Markalı Stratejik OEM Üreticisi
LILIWISETüm senaryolar ve teklifler için önde gelen bir profesyonel yüksek kaliteli akıllı kilit üreticisi / tedarikçisiODM/OEM hizmetleriDünya çapında.300+ profesyonelve a18,000+-metrekareModern fabrika, dünyanın en iyi üç akıllı kilit markasının stratejik ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.CE, FCC, ISO, RoHS, ANSI ve ULHer yıl, biz de...20'den fazla son teknoloji akıllı kilit ürünüpiyasaya çıkar ve müşterilerin olumlu yorumlarını alır.













