| Place of Origin: | Guangdong, China |
| Marka adı: | Liliwise |
| Model Number: | S3 |
| Minimum Order Quantity: | 30 |
| Fiyat: | CN¥290.26-428.48 |
|
Detay Bilgi |
|||
| Model | S3 |
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu |
| Renk Seçenekleri | Tamamen Siyah, Gümüş/Beyaz, Şampanya/Beyaz |
| Sistem Seçimi | Tuya APP/TT Lock App |
| Ürün malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma Voltajı | 6V (4*AAA piller) |
| Pil ömrü | Normal kullanım 1 yıl |
| Kilit Boyutları | 280mm x 30mm x 20mm |
| Kapı kalınlığı | 35-65 mm kapı için uygun |
| Uygun Kapı Tipleri | Ahşap Kapı, Güvenlik Kapısı, Kompozit Kapı |
| Uyumlu Mortises | 3592, 4592 (İkili Kanca), 2885 (İkili Kanca), 3585, 6072, 6085 ve daha fazlası |
| Başvurular | Konut, Airbnb, Ofis, Konut ve Daire Projeleri |