|
Detay Bilgi |
|||
| Model | S35 |
|---|---|
| Görevleri | BLE/WiFi/Parmak izi/Kart/PIN kodu/Mekanik Anahtar |
| Renk | Siyah/Gümüş |
| Sistem Seçimi | TTLock APP/Tuya APP |
| Ürün malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Çalışma Voltajı | 6V (4*AA piller) |
| Pil ömrü | Normal kullanım 1 yıl |
| Parmak izi okuyucu | FPC parmak izi okuyucu |
| Kart Türü | MF1 Kartı (13.56MHz) |
| Kapı kalınlığı | 35 - 75 mm için uygun |
| Kapılar için uygundur | Ahşap Kapı/Güvenlik Kapısı/Kompozit Kapı |
| Uygulama | Konut, Airbnb ve Daire Projesi |